K9 AVRUPA'DAN IRK VE SAĞLIK GARANTİLİ CHOW CHOW YAVRULARI

İstanbul
Fiyat
0 TL
İlan No
9326
İlan Tarihi
13.09.2023
Yaş
0 - 3 Aylık (Yavru)
Cinsiyet
Dişi
Kimden
Çiftlikten
X
Mücahit Güneş
Mücahit Güneş
Kayıt Tarihi : 05.01.2023
Mücahit Güneş
Mücahit Güneş

AÇIKLAMA

GARANTİ EDİYORUZ!

Yavrularımızın hepsinin; aldığınız güne kadar yapılması gereken aşılamaları, iç-dış parazit mücadelesi tamamlanmış olup, sürekli uzman veteriner hekimi kontrolündedir.

Dostunuzla birlikte yaşamaya başladığınız tarihten itibaren oluşabilecek bütün problemler firmamızın garantisi altındadır. Bu konu size yazılı sözleşmeyle garanti edilmektedir.

Aldığınız yavrunun safkan olduğu, yine aynı sözleşmeyle garanti edilmektedir.

İlanda bulunan fotoğraflar bahsi geçen yavrulara aittir. Pet Shop değiliz, Türkiye'nin en büyük evcil hayvan çiftliğinden faturalı ve sözleşmeli orijinal bir yavru alacaksınız!

Önemli:

Yavrularımızın hepsi Türkiye'nin en kapsamlı evcil hayvan çiftliğinde, anne başına 12 metrekare kapalı, 28 metrekare açık alanı olan kennell larda dünyaya geliyor.

Koşmaya başladıklarında onları 1 dönüm yeşil alan bekliyor.

Dişiler, biyolojik saatleri veteriner hekimler tarafından kontrol edilmek suretiyle senede 1 kereden fazla çiftleştirilmiyor.

En kaliteli kuru mama markasıyla, hamilelik, doğum, emzirme dönemlerine uygun içerikli seriyle besleniyorlar.

Yavrular anneden 55 günlükten evvel ayrılmıyor.

Parazit tedavileri ve ilk aşılamaları tamamlanan bebekler 1 haftalık karantina sürecini sıkıntısız atlatabildikleri takdirde yeni ebeveynleri için beğenilerinize sunuluyor.

Aradığınız her ırk yavruyu çiftliğimizde ve mağazalarımızda bulabilirsiniz.

En Ucuzunu değil, en kaliteli yavruyu ve en önemlisi sağlıklı ve orijinal bir yavru arıyorsanız sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

En iyi dostlara en iyi hizmet K9 AVRUPA EVCİL HAYVAN ÇİFTLİĞİNDE.

Herkes bir şeyler yazabilir.

Biz, sizi hoş vakit geçireceğinizden emin olduğumuz çiftliğimize ve mağazalarımıza anlattığımız şartları yerinde görmek üzere davet ediyoruz.

Gelin farkı gözlerinizle görün.

Kendi güvenliğinizi sağlamak ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösterin. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görsel içeriklerin gerçeği yansıtmadığını veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizi haberdar edin.