LOP TAVŞANI ÇİFTLİĞİNDEN

Kocaeli
Fiyat
0 TL
İlan No
8700
İlan Tarihi
03.06.2023
Yaş
0 - 3 Aylık (Yavru)
Cinsiyet
ErkekDişi
Kimden
Sahibinden
X
Murat Acar
Murat Acar
Kayıt Tarihi : 16.05.2022
Murat Acar
Murat Acar

AÇIKLAMA

HOLLANDA LOP TAVŞANI ÇİFTLİĞİ – KOCAELİ

Sizlerde sevimli, düşük kulaklı, renkli gözlü, uzun tüylü ve safkan Hollanda lop tavşanı yavru bebeklerimizden sahiplenmek istiyorsanız; Bizimle ilanda bulunan iletişim numaramız üzerinden, arayıp ya da Whatsapp yoluyla iletişime geçip mevcut olan yavrularımızın güncel fotoğraf ve videolarını talep edebilirsiniz.

Tüm şehirlere aynı gün içerisinde kalkacak olan ilk araçla, şehirler arası otobüslerle canlarına en ufacık bir zarar gelmeden mesuliyet tamamıyla sizler teslim alana dek bize ait şekilde ulaşım sağlıyoruz.

KEMİRGEN MARKET

Kemirgen canlılarımızın tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulabileceğiniz, Türkiye'nin en büyük online İnternet satış mağazası.

Kendi güvenliğinizi sağlamak ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösterin. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görsel içeriklerin gerçeği yansıtmadığını veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizi haberdar edin.